Editorialy

Láska, páska

Láska, páska

Časopis Sofie Bydlení je především o bydlení, životním stylu a inspiracích, ale ani tady neunikneme tématům vztahovým nebo mezilidským. Blíží se jaro, nejemotivnější část roku, čeká nás svátek svatého Valentýna, oslavy Dne žen a nakonec i Velikonoce. Tak jaký div, že se část stránek našeho časopisu zahalila do něžně růžového hedvábí i vášnivě rudého saténu. Lásce prostě neutečeme, útočí na nás bez varování a střílí svoje šípy se suverenitou elitního ostřelovače.

6. února 2018 | 00:00 celý článek
Zapalte světla

Zapalte světla

Lidé jsou prý jako svíčky, stačí zapálit jednu a od ní se rozzáří tisíce dalších. Kouzlo je v tom, že nakonec všechny svíce svítí stejně jasným plamenem, bez ohledu na to kolik jich přibude. Takové je tajemství dávání a sdílení, ale i štěstí, víry, síly a naděje. Myslím, že všichni si přejeme mít kolem sebe co nejvíce šťastných a silných lidí, protože jak známo okolí působí na každého z nás a kdo by se nechtěl nechat pozitivně ovlivnit.

8. prosince 2017 | 00:00 celý článek
Zvolněte a dýchejte...

Zvolněte a dýchejte...

Kdyby nebylo počasí, museli bychom si ho vymyslet. To dobře ví každý kolega píšící redaktor i televizní zprávař. Když už nevíme kudy, z průšvihu nás vytáhne počasí – v létě je moc horko, na pozdzim fouká a v zimně se spekuluje, kdy už konečně začne sněžit. Žádné jiné téma se v periodikách neobjevuje tak často. Počasí je ale častým záchranným kruhem běžných hovorů, které by jinak uvízly na mrtvém bodě.

7. listopadu 2017 | 00:00 celý článek
Podzim jako ze žurnálu

Podzim jako ze žurnálu

Podzimní měsíce jsou jakýmsi mezičasem mezi prázdninovými radovánkami a předvánočním shonem a nabízejí bezpočet možností pro inspirace. Náplavky a parky obsazují foodfestivaly, kavárny zase kreativní workshopy. Také design nezůstává pozadu, máme tu Designblok, Dyzajn market a další oslavy krásy, vkusu umění a šikovných rukou. Také ze stavebních veletrhů se do redakcí vracíme plní nových nápadů.

10. října 2017 | 00:00 celý článek
Křehké vztahy mezi čtyřmi stěnami

Křehké vztahy mezi čtyřmi stěnami

Několik nezávislých agentur provádějících sociologické výzkumy položilo respondentům jednoduchou otázku: „Co je to domov?“. Odpovědi se v mnohém lišily, to podle toho, z jaké sociální vrstvy nebo části světa dotazovaní pocházeli. Různily se také představy žen a mužů, teenagerů a seniorů. V jednom bodě se ale všichni vzácně shodli – domov je tam, kde je teplo, klid a bezpečí.

8. září 2017 | 00:00 celý článek
« předchozí články 1 2 3 4 ... 9
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Splněný sen

Rodinný domek vonící dřevem. Na jaře procházky v rozkvetlé přírodě a každodenní práce... více

Stylový interiér

Chcete si vytvořit z domova originální a přitom útulné místo, kde můžete sdílet... více

Voda

Pitný režim - voda pro zdraví - voda pro krásu…Témata, která všichni... více

Dovolená na horách

Přijeďte si odpočinout do Krušných hor, kde vás okouzlí zdejší příroda neuvěřitelně více

Pohodlné sedačky

Novou sedací soupravu si nepořizujeme každý den. více

Trendy koupelna

Koupelna – místnost, kterou denně navštíví každý z nás a to několikrát… více