Tipy Sofie Bydlení

Zařiďte si ideální ložnici

Zařiďte si ideální ložnici

Potřeba kvalitního spánku se v dnešní době skloňuje ve všech pádech. Jenže obvykle se lidé nevyspí kdekoli, takže platí, že pro dobré a zdravé spaní je třeba něco udělat.
Většina lidí odpoví na otázku, co vyžadují od své ložnice, shodně: pohodlné spaní, čistý vzduch a příjemnou atmosféru. Vypadá to jednoduše, ale nenechte se mýlit. Ideálně zařízenou ložnici je třeba velmi dobře promyslet.

19. února 2018 | 00:00 celý článek
I koupelna může být trendy

I koupelna může být trendy

Koupelna – místnost, kterou denně navštíví každý z nás a to několikrát… tak proč si ji nevyladit v posledních designových trendech? Jaké barvy hrají prim? Máme několik tipů!
V dnešních koupelnách už dávno nemusí vévodit pouze fádní bílá klasika. Nábytek je možné sestavit daleko odvážněji… fantazii se meze nekladou a trendy vás povedou!

19. února 2018 | 00:00 celý článek
Dveře, které nepřekáží

Dveře, které nepřekáží

Prognózy vývoje stavebnictví jsou možná různorodé, stále se ale hojně staví i rekonstruuje. A právě při těchto stavebních pracích se často řeší i dveře, kterým bychom se zde chtěli věnovat.
V dnešní době je výběr dveří, zárubní, klik i dalšího příslušenství skutečně ohromný. Dalo by se říct, že dveře jsou šperkem interiéru. To však stále nic nemění na jejich hlavní funkci, a tou je oddělování a propojování místností, třeba z důvodu hluku, tepla, prašnosti či bezpečnosti.

12. února 2018 | 00:00 celý článek
Hebký dotek kůže

Hebký dotek kůže

Jsou materiály, které v nás vyvolávají pocit bezpečí, jistoty, stability. Mezi nimi má své pevné místo kůže. V interiéru se nejčastěji objevuje na křeslech nebo sedacích soupravách, ale návrháři pro ni našli i další zajímavá uplatnění.
Kůže provází člověka od nepaměti. Nejenom jako součást oděvu, kdy chránila a zahřívala, ale časem se pro své výjimečné vlastnosti objevila i ve vybavení domácností. Uživatelé chválí především její nadčasový design, schopnost zrát do krásy a samozřejmě i praktickou stránku.

6. února 2018 | 00:00 celý článek
Domácí pohoda u kamen

Domácí pohoda u kamen

Oheň plápolající v krbu dokreslí příjemnou atmosféru večera, ale znamená i významný zdroj tepla. Topení dřevem je přitom čím dál populárnější.
Kromě klasického plynového či elektrického topení je alternativou vytápění na obnovitelné zdroje. Pohled do sálajícího ohně je skutečným balzámem na duši a krbová kamna navíc místnost rychle a levně vytopí.

5. února 2018 | 00:00 celý článek
« předchozí články 1 2 3 4 ... 25
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Zastřešení teras

Máte terasu a těšíte se z ní každý den a chcete aby to tak i zůstalo? více

Stropní digestoře

Velké oblibě se v poslední době těší stropní digestoře. Jde vlastně o ostrůvkovou... více

Zdravé grilování

Pokud rádi grilujete a zároveň patříte k vyznavačům zdravých pokrmů... více

Domácí osvěžení

Také milujete chvíle, kdy stojíte ve sprše... více

Kreativní čtverečky

Kromě velkoformátových dlaždic jsou v interiéru... více

Industriální styl

Milujete chladnou krásu? Objevte závěsné a nástěnné lampy Ebolicht více