Moderní rozkládací postele

Text: Prima Žena
15. srpna 2016 | 12:00

Rozkládací postele jsou žádaným artiklem, protože mnoho Čechů spí na rozkládací posteli nebo pohovce. Rozkládací postele najdou své využití jak pro spaní trvalé, nebo třeba jako řešení spaní pro hosty nebo i do dětských pokojů. U jednopokojových bytů je rozkládací postel často jedinou možností, jak spaní vyřešit.

moderni-rozkladaci-postele2.jpg moderni-rozkladaci-postele3.jpg moderni-rozkladaci-postele4.jpg moderni-rozkladaci-postele5.jpg moderni-rozkladaci-postele6.jpg

Hodnocení:

Tiskni článek

Pošli článek

U rozkládací postele je zásadní, aby postel poskytovala nejen příjemné sezení, ale také pohodlné ležení a spánek. Rozkládací postel se skládá ze dvou částí: samostatný rám umožňuje rozložení lůžka na požadovaný rozměr. Vhodná a kvalitní matrace, rozdělená na sedák a šikmý opěrák, pak ve složeném stavu nabízí anatomicky správné sezení včetně pohodlného opření. Po rozložení je matrace zcela rovná, bez mezer a nabízí příjemné ležení a spánek. Strana na sezení je nejčastěji čalouněná, strana pro ležení je ideálně opatřena matracovým potahem, který zajistí příjemné klima při spánku. Postel můžete vybavit buď jednodušší matrací pro příležitostné spaní, nebo matrací kvalitní, vhodnou pro trvalé spaní. Důležitá je také snadná manipulace s lůžkem - proto při nákupu ověřte, zda má postel kvalitní provedení i funkční rozkládání.

Kde koupíte kvalitní rozkládací postele a výhodně? 

V JMP Studiích zdravého spaní najdete širokou nabídku rozkládacích postelí. Postele můžete objednat v provedení lamino nebo z masivního dřeva (buku). Mateo je rozkládací postel v provedení lamino – má jednoduchý moderní design a nabízí se v pěti odstínech včetně nadčasové bílé. Dopio je rozkládací postel z masivního buku a nabízí se také v několika barevných odstínech. Obě postele můžete vybavit pevným dřevěným roštem nebo lamelovým roštěm. Všechny rozkládací postele nyní můžete pořídit výhodně.

www.loznice.cz
 

Přihlášení | Registrace

Zapomněla jste heslo?
koupit časopis

Horoskopy

Už víte jak se vám bude dařit tento týden? 

Novinky

Interiérové dveře

Sháníte nové dveře do svého interiéru... více

Stylový interiér

Chcete si vytvořit z domova originální a přitom útulné místo, kde můžete sdílet... více

Voda

Pitný režim - voda pro zdraví - voda pro krásu…Témata, která všichni... více

Světelné krby

Světelné krby plní v interiéru především dekorativní roli... více

Spaní s rozhledem

Patrové spaní má své výhody i nevýhody. více

Pohlreich Selection

Společnost Potten & Pannen – Staněk a šéfkuchař Zdeněk Pohlreich připravili... více