Z obsahu

Zaměřeno na podlahu (str. 16)

Základem dobré kuchyně není jenom fortelná kuchyňská sestava a kvalitní spotřebiče. Grunt našeho kulinárního
království musíme hledat až úplně dole - u podlahy.


Posviťte si na ni (str. 32)

Kuchyň je místo, kde se vytvářejí kulinární zázraky i utužuje rodinná sounáležitost. Aby správně fungovala, musí mít nejenom sporák a chladničku, ale také kvalitní osvětlení.

V páru jim to sluší (str. 38)

Nejenom když milujete krásný design, oceníte kvalitu a perfektní provedení koupelnového vybavení. Vany a umy-vadla si pozornost zaslouží.

Chladivé barevné inspirace (str. 54)

Přirozenost, minimalismus a vytříbený vkus, tak si přestavujeme skandinávský design. Interiérové barvy, jež jsou pro letošek dominantní, působí uklidňujícím dojmem.

Ložnice plná snů (str. 74)

Jak by měla vypadat ideální ložnice? Mnohdy se proti některým zákoni-tostem prohřešujeme vědomě i bezděky a některé důležité detaily záměrně přejdeme.

Žehlení bez úrazu (str. 120)

Rad, jak na správné žehlení, není nikdy dost. S bavlnou nebo běžnými textiliemi si nejspíš poradí každý. Ale co třeba kašmír či hedvábí? To už je vyšší level.

Tajemství dynamického prostoru (str. 128)

Jednoduchá řešení často prostým způsobem vyřeší složitý problém. Například jak změnit dispozici interiéru
tak, aby byly prostory racionálně využívané.

Pelíšek pro mazlíčka (str. 148)

Někteří pejskové sice se svými páníčky sdílejí postel nebo pohovku, přesto by ale i oni měli mít k dispozici vlastní pelíšek.

Chlupatí kamarádi (str. 154)

Mít zvířecího mazlíčka je snem většiny dětí... Ani to vaše není výjimkou? Ještě než se rozhodnete mu jeho přání splnit, zjistěte si, jak se o nového člena rodiny starat.

Mňoukající kulička (str. 162)

Chystáte se pořídit si malé koťátko? Na jeho příchod je ale důležité se řádně připravit a řídit se několika pravidly.

Úkryt pro užitečný hmyz (str. 168)

Ke každé zahradě patří různé druhy hmyzu, jak ten vítaný, tak i ten, bez kterého bychom se obešli. Pozvěte hodný hmyz do hmyzího hotelu na svojí zahrádce.