Z obsahu

Lásko, polib mě (str. 12)

Čekáte návštěvu a přemýšlíte, jak nenápadně naznačit, že má šanci? Možná to smyslné dekorace povědí za vás.


Klasika, která z módy nevyjde (str. 16)

Jsou evergreeny, které přežijí každé trendové zemětřesení. Přes všechny inovace, přes každou změnu stylu jsou některé kusy nábytku zkrátka nesmrtelné...

To křeslo musím mít (str. 26)

Znáte to, interiér už je prakticky hotový a můžete být spokojeni. Jenže! Chybí tomu něco s velkým N. A pak ho uvidíte a všechno dává smysl...

Jaké barvy dětem (str. 28)

Náladu dítěte, jeho psychiku i schopnost soustředit se můžeme ovlivnit také barevným řešením pokoje. Důležité je, aby dětský pokoj poskytoval pohodové zázemí.

Moderní stylová kuchyň (str. 34)

Že to zní jako protimluv? Naopak! Je víc než moderní pořídit si stylovou kuchyň. Ale jen taktovou, která nám poskytne maximum komfortu.

Velkorysý koupelnový trend (str. 46)

Veletrh Cersaie je dokonalým obrazem tendencí a nekonečnou inspirací.

Sny hebké jako hedvábí (str. 58)

Za horké noci není nic příjemnějšího než chladivý dotek hedvábí. Ale tento exkluzivní materiál ocení například i alergici.

Rozkvetlý máj (str. 64)

Také milujete májové procházky, čicháte k rozkvetlým šeříkům a rozplýváte se nad každou sedmikráskou? Vezměte si kousek jara i domů, doplňky neodkvetou.

Dům v novém světle (str. 98)

S nadcházející sezónou si vybavte svou zahradu, terasu či dům světelnými aplikacemi a užívejte si i ve večerních hodinách. 

Nalaďte ho koktejlem (str. 78)

Jestliže chcete překvapit svého milého něčím opravdu originálním, zkuste zmrzlinový koktejl s alkoholem. Jako základ použijte některou z hotových zmrzlin.  

Pořádně to nažhavte (str. 82)

Existuje jedno tajemství, které dělí fajn grilovačku od gastronomického zážitku. A tím tajemstvím je správné rozpálení grilu.