Z obsahu

Usnout na letní louce (str. 48)

Povlečení hraje velkou roli při kvalitě spánku. A proto, pokud chcete mít i během horkých letních nocí lehké sny, vybírejte textilie.


Příběhy tisíce a jedné noci (str. 66)

Kdo z nás jako malý s napětím neprožíval dobrodružství Ali Baby anebo se nenechal unést fantastickými příběhy Šeherezádinými.

Komfortní obývák na terase (str. 70)

Společenské akce, grilování, posezení s přáteli, opalování nebo prostě jen odpočinek - to všechno jsou aktivity, které máme spojené s terasou.

Nenápadný vládce interiéru (str. 80)

Příjemnou součástí mnoha domů jsou prosklené verandy, terasy a zimní zahrady. Ty je třeba účinně zastínit, aby v nich bylo celoročně příjemné klima.

Pěkně nažhavené dobroty (str. 96)

Horké dny a vlahé večery lákají k venkovnímu posezení a grilovací sezona se naplno rozběhla. Opékání masa a zeleniny na žhavém roštu je fenomén.

Užijte si letní drink (str. 104)

Ženšenový čaj s jujubou v kombinaci s ovocem, bylinkami a ledem je skvělé osvěžení, které navíc funguje na hubnutí, detox, kocovinu, libido i vrásky.

Voňavý a chutný balkon (str. 114)

Dávno neplatí, že balkony se hodí jen na sušení prádla nebo pelargonie. Můžete je totiž ozdobit koši či truhlíky s voňavými bylinkami.

Krása se sluncem ve vlasech (str. 120)

Slunce je životadárným elixírem pro všechno živé a žlutá barva symbolizuje štěstí, slávu i moudrost, a jestliže ve vaší zahradě žlutá schází, působí ponuře a sklíčeně.

Půvab divoké zahrady (str. 134)

Zahrada zdánlivě ponechaná v přírodním stavu má neopakovatelné kouzlo. Divoká zákoutí, průzračná jezírka a jakoby náhodně vyšlapané chodníčky.

Vyrobte si modré z nebe (str. 142)

Dopřejte si odpočinek a zaměstnejte místo hlavy pro změnu ruce. Vlastní výroba drobností pro radost i užitek má totiž blahodárné účinky na psychiku.

Pohodové léto se psem (str. 148)

Teplé letní počasí a prázdninová dobrodružství přináší nástrahy nejen nám, lidem, ale i našim čtyřnohým miláčkům.